Na co se lidi ptají dvojčat

2. června 2016 v 20:19 | Jenny-Louise |  Z deníku dvojčete
Ahoj, tak jsem zase tady.
Dnes tu mám pro vás článek Na co se lidi ptají dvojčat a aby bylo jasno - jsou to otázky, za které jsem schopná vraždit!!! Takže kvůli svému bezpečí se mě na ně neptejte. Jestli si tohle přečte nějaké dvojče, prosím, napište mi, že nejsem jediná, kdo tohle musí trpět.Tak tady to máte:

1) A vy jste dvojčata? Proč mají lidi potřebu se ptát na zjevné věci?! Víte, jak je otravné, když k nám někdo přijde, koukne na nás, je úplně jasné, že jsme dvojčata, a řekne tohle?

2) Cože?! Vy jste dvojvaječné? To není možné, vždyť jste úplně stejné! Věřte tomu nebo ne, ale i dvojvaječná dvojčata si můžou být hodně podobná.

3) A rozeznají vás doma rodiče?

4) A máte ve škole stejné známky? Všichni předpokládají, že jsme stejně chytré a pak dělají hroznou vědu z toho, že jedna má jedničku a druhá dvojku.

5) Jak je možné, že ona je lepší? Tohle je skoro stejné jako bod 4,ale musela jsem to sem napsat. Když to takhle rozebíráte, myslíte, že nám to nevadí? Jedna se pak cítí hrozně z toho, že je horší. Třeba tohle nám pořád dělá učitel biologie a je to vážně nejhorší část hodiny. A pak vždycky dodá: ,,Ale vlastně nemůžete mít stejné výsledky, protože i jednovaječná dvojčata nejsou úplně stejná. Můžou si být podobná maximálně z 97%. Jinak byste byly kloni."

6) Jaké je vaše poznávací znamení? Proč se ptají, když si to pak stejně nepamatujou?

7) A nesedíte vedle sebe v lavici, že ne?

8) Už jste se někdy učitelům vyměnili, aby test psala ta, co to umí? Hele, zas tak blbí ti učitelé nejsou.

9) Jak to, že ona úkol má a ty ne? Ale my neděláme stejné věci ve stejnou chvíli.

10) Která z vás je starší? Vážně je to tak důležité vědět? A navíc, když jsme od sebe jen 3 minuty, je to opravdu tak divné, že ta starší z nás je menší?

11) Hádáte se? Každý se někdy pohádá, ne?

Vaše
Jenny-Louise
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama