Jak jsem se chtěla přihlásit na Facebook

10. srpna 2017 v 17:02 | Jenny-Louise |  Jak jde život
To jsem si jednou takhle řekla, že už bych se snad taky trochu mohla zapojit do společenského dění a konečně si založit účet na Facebooku. Jenže! To bych prostě nemohla být já, aby se to všechno nezkomplikovalo.


Nejdřív jsem měla zadat jméno, příjmení atd. Poté mi to napsalo, že tedy jsem registrovaná, ale než se budu moct přihlásit, musím jim zaslat nějakou fotku s obličejem. Přeskočit jsem to nemohla, tak jsem si řekla: fajn, když po tom tak touží, proč ne. Celou další hodinu to tu fotku zpracovávalo, a pak, když to konečně skončilo, mi to vesele oznámilo, že můj účet byl deaktivován, podívejte se do Centra nápovědy, prosím pěkně. Cha, jako by ta nápověda k něčemu byla - vůbec mi nepomohla, aby bylo jasno. Což mě celkem naprdlo, a tak jsem jim v anketě, která se mě ptala, jestli mi byla nápověda užitečná, se zadostiučiněním zatrhla, že ne. To jsem jim to natřela!

Tak jsem si nakonec řekla, že když mě Facebook nechce, tak co se ho budu doprošovat, a vykašlala jsem se na to. Asi o tři týdny později jsem o tom mluvila s kamarádkou, která mi to nechtěla věřit, a tak se rozhodla, že mi s tím pomůže. Myslela si, že to půjde snadno a že si ze mě pak bude dělat srandu, že jsem tak neschopná, ale smůla děvenko. Ono to zase nešlo. Už to po mně sice nechtělo fotku, ale byl mi poslán nějaký kód, který jsem ta měla zadat a víte co? Napsalo mi to, že je neplatný! Pff, prostě mě Facebook nemá rád.

No, ale abych mu nekřivdila, musím napsat, že asi po hodině to začalo fungovat normálně. A od té doby mám účet na fb.

Vaše
Jenny-Louise
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama